Виробникам Буського,Бродівського, Золочівського та Перемишлянського районів повернули понад 54 млн. грн. ПДВ

Упродовж семи місяців цього року бізнес районів обслуговування Буської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області отримав на рахунки 54,1 млн. грн. у вигляді відшкодованого податку на додану вартість (ПДВ),- про це повідомив перший заступник начальника Буської ОДПІ Андрій Романів. Це на 32,7 млн. грн. більше, ніж торік. В середньому, суб’єктам господарювання держава щомісяця відшкодовувала близько п’яти мільйонів ПДВ.
Посадовець нагадав, що з 1 лютого 2016 року набрали чинності зміни, внесені до Податкового кодексу України, щодо запровадження 2-х реєстрів заяв про повернення суми бюджетного відшкодування.
Реєстри заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість оприлюднено на порталі ДФС України.

Буська ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області

Залишити відповідь

Next Post

Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Податок на доходи суб’єктів підприємницької діяльності»

22 серпня, відбувся черговий сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Податок на доходи суб’єктів підприємницької діяльності». На запитання відповідала ГДРІ відділу податків і зборів з фізичних осіб Буської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Лілія Гавдик. Наводимо деякі із основних запитань, з якими звертались додзвонювачі під час «гарячої лінії». […]