Виправлення помилок у звіті ЄСВ. Що таке «скасовуючий» звіт і для чого він потрібен?

В час розвинутих інформаційних технологій все більше бухгалтерів використовують програмне забезпечення для формування звіту по єдиному соціальному внеску, що мінімізує можливість допустити помилку. Та все таки людський чинник має місце, і помилки все одно трапляються. Найпростіший спосіб виправити будь –яку помилку – подати новий звіт. Але такий варіант виправлення помилки можливий лише в тому випадку, коли ще не минув термін подання звіту.
У разі. коли страхувальник самостійно виявив помилку уже після закінчення звітного періоду, тоді він подає до відповідного територіального органу фіскальної служби необхідні «скасовуючі» документи щодо виявлених недостовірних відомостей про застраховану особу та одночасно початкові документи із зазначеними вірними відомостями на одну застраховану особу.
Особливості «скасовуючого» звіту:
– скасувати можливо тільки ті відомості, які вже внесено в реєстр застрахованих осіб;
– подання звіту з позначкою «скасовуюча» передбачено лише для 5, 6 та 7 таблиць додатку 4;
– «скасовуючі» звіти на «скасовуючі» не подаються. Скасувати можна лише дані основного звіту.
Страхувальник самостійно може скасувати будь – які відомості, які містяться у 5, 6 та 7 таблицях додатку 4 Звіту по ЄСВ, крім сум заробітної плати (доходу) та сум нарахованого єдиного внеску, які відображаються у таблиці 6 додатку 4.
І основний момент, на який необхідно звернути увагу.
При формуванні «скасовуючого» звіту для таблиці 6 додатка 4 має бути не більше одного рядка і в таблиці  з типом форми «скасовуюча» і в таблиці з типом форми «початкова».
При формуванні «скасовуючого» звіту  для таблиць 5 та 7 додатка 4 такої умови немає, оскільки в них не міститься інформації про суми.

За додатковою інформацією звертайтесь в Золочівське об`єднане управління Пенсійного фонду України за адресами:
м. Золочів вул. Валова,4 або за телефоном 4-31-12;
м. Перемишляни вул. Галицька, 79 або за телефоном 2-14-72.

Золочівське об`єднане управління
Пенсійного фонду України Львівської області

Залишити відповідь

Next Post

У Золочівському районі лісники виявили боєприпаси часів II світової війни

Працівники лісгоспу наткнулися на вибухонебезпечні предмети під час санітарної чистки лісу. Про це “Золочів.нет” повідомили у Відділі комунікації поліції Львівської області. “Небезпечну знахідку було виявлено 28 вересня лісниками Золочівського лісгоспу під час санітарної чистки лісу на відстані близько півтора кілометра від села Грабово, Золочівського району, про що надійшло повідомлення до […]