Мешканці Єлиховицької сільської ради вимагають відкликати підпис під “сміттєвим меморандумом”

Як повідомлялося раніше, 21 квітня 2017 року у Львівській ОДА керівники Львова, області та мери міст Львівської області підписали меморандум про співпрацю щодо прийому львівського сміття на полігони області.

Міський голова Золочева незважаючи на те, що громада Єлиховицької сільської ради двічі виступила проти, теж поставив свій підпис, та написав у Фейсбук, що “підписував з приміткою “За згодою Єлиховицької сільської ради”.

У зв’язку з цим, 23 квітня 2017 року громада зібралася, щоб сказати своє категоричне “НІ” підписаному меморандуму про вивезення на Золочівське сміттєзвалище 30 тон львівського сміття на добу. 

За рішенням зборів громади с. Зозулі від 23 квітня 2017 року вивезення львівського сміття на сміттєзвалище буде заблоковано активістами.

Оприлюднено заяву до міського голови Золочева, де зазначено, що такі дії міського голови є лукавством, люди вимагають у Ігоря Гриньківа “відкликати свій підпис під меморандумом, як безпідставний”.  А також оприлюднено скаргу від громади с. Зозулі.

Фото скарги та заяви додаємо: