Вільний мікрофон: відключили газ через “витік” ще у лютому і не включають (відео)

До Вільного мікрофона звернувся житель міста Золочів, Олег Голіч, чоловік скаржиться, що йому відключили газ, через “витік” ще 25 лютого і станом на час запису цього відео газопостачання не відновили. Пан Олег каже, що звертався на гарячі ліні, але проблема не вирішена.

Звертаємося до газової служби, врешті відреагуйте на проблеми та публічні звернення мешканців і своїх клієнтів та вирішіть їх.

Попередньо повідомлялося про те, що до Вільного мікрофона звернулася жителька села Хильчиці, Золочівського району, жінка теж скаржиться що їй відключили газ.

Також, запрошуємо до коментаря керівництво газової служби Львівської області, хочемо дізнатися, що не так із сервісом для споживачів газу у Золочівському районі.

Next Post

Про вакцинацію у Золочівському районі (відео)

Завідувач поліклінічним відділенням КНП “Золочівська районна лікарня” Найда Ірина Юріївна розповіла деталі щодо вакцинації у Золочівському районі. Зокрема стало відомо, що отримано 130 доз вакцини проти COVID-19. Першими будуть вакцинуватися медики, складено списки. Аби записатися на чергу для вакцинації необхідно звертатися до свого сімейного лікаря. Детальніше дивіться у відео. Поділіться […]