Вільний мікрофон: частина жителів будинку у Золочеві залишилися без газу (відео)

До Вільного мікрофона звернулися жителі будинку у місті Золочів (ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ “АКВА-ВІТА”). Люди розповідають, що їм приблизно о 12 годині дня 21 травня вимкнули газ, начебто через “витік газу”, через “анонімне” повідомлення. На вихідні люди залишилися без газу.  Жителі будинку скаржаться, що їх клопоти наразі не хвилюють газовиків, адже у них — вихідні.

Людей цікавить питання, хто має захистити споживачів від таких випадків? І чому так себе поводить “газова служба”? І чому якщо є “витік” його не ліквідовують негайно? Чому, як відключали газ, бо начебто був “витік” не повідомили жителів будинку?

Детально про свої скарги люди розказують у відео.

Також, запрошуємо до коментаря керівництво газової служби Львівської області, хочемо дізнатися, що знову не так із сервісом для споживачів газу у Золочівському районі.

Нагадаємо, що в березні цього року СБУ повідомляла, про  викриття масштабного корупційного механізму зловживання посадовців АТ «Львівгаз». Тоді за даними досудового слідства встановлено, що спеціалісти товариства організували схему вимагання хабарів з місцевих підприємців та населення. За чималу суму винагороди зловмисники «гарантували» не вживати заходів реагування щодо штучно виявлених фактів порушень під час експлуатації газового обладнання та несанкціонованого втручання у розподільчу мережу.

Next Post

Вітання для Гурського Романа Васильовича

Святкує  70-річний ювілей Гурський Роман Васильович. Дорогого чоловіка, батька, дідуся вітає дружина Галина, дочка Ольга з сім’єю, син Павло з сім’єю, син Василь з сім’єю, внуки Олександр, Богданчик, Валентина, свати і вся велика родина. Тату рідний, любий наш дідусю,Ви в нас є – і милий нам цей світ.Хай Вам смуток […]