Вільний мікрофон: жінка з дитиною може залишитися на вулиці?

Марія Долішня – жителька міста Золочів звернулася до ВІЛЬНОГО МІКРОФОНУ та розповіла про проблему із якою стикнулася.

Марії 42 роки, жінка сама виховує дворічного сина. Бабуся по заповіту залишила пані Марії та її родичам будинок. Згідно із заповітом будинок поділили на 6 осіб. У цьому будинку проживає Марія із сином, і ще до народження сина вона отримала свідоцтво на право власності 1/6 частини будинку.

Як розповідає Марія, її брат свою частину подарував сторонній людині, і почав суди проти неї…

У Золочівському районному суді (Львівської області) слухається справа за позовом брата до сестри, суть позову – усунення перешкод у користуванні житлом.

“Ну я так зрозуміла, що зараз боротьба йде така, ну за землю. Тут можна сказати деякі особи замішані, я так думаю. То є така думка особиста… Вони знаєте почали таку подвійну гру…

Мені так здається, що він (ред. брат) ту свою частину, яку успадкував він подарував зовсім чужій людині. Ця людина від нього такий цінний подарок не мала би приймати. Ну наскільки я радилася з людьми, які в тому розбираються, то казали, що він зробив дарчу і так якби, він в деякій мірі відкрив дорогу людям, які ну, є впливові…” – каже Марія.

Марія Долішня звертається Вас, шановні глядачі, за допомогою, можливо юридичною консультацією, для вирішення цієї проблеми. Жінка боїться, що із малою дитиною може залишитися на вулиці.

Детальніше про проблему дивіться у відео.Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Василя Біловуса

Із 60-річчям Біловуса Василя Володимировича вітають дружина Ірина, діти та онуки. Спинити час ніхто не взмозі І грає ліс, і квітне сад На вашім сонячнім порозі З’явилось мудрих 60 Ваш ювілей – поважна дата Про це нагадувать не слід, А краще щиро побажати Здоров’я, щастя й довгих літ. Щоб завжди […]