Вільний мікрофон: у Золочівському районі директор школи вдарив підлеглого?

До Вільного мікрофону звернулася вчитель початкових класів Скварявської ЗОШ І-ІІІ ст. Наталія Миронівна Бабій, яка розповіла, що директор їхньої школи наніс тілесні ушкодження завгоспу, її батькові – Шурготу Мирону Ярославовичу.

Нам надали звернення вчителів, батьків, учнів Скварявської школи до керівника відділу освіти Золочівської РДА. Очікуємо на коментар від відділу освіти щодо даного інциденту аби дізнатися які будуть дії керівництва.

Ми зверталися за коментарем до директора школи, Савчук Андрій Юрійович сказав, що він сьогодні зайнятий і запевнив, що завтра перетелефонує. Чекаємо дзвінка. Хочемо дізнатися його версію щодо інциденту.

У Золочівському відділі поліції Головного Управління Національної поліції у Львівській області розслідують кримінальне провадження за ч. 1  ст. 125 Кримінального кодексу України по факту нанесення тілесних ушкоджень завгоспу Скварявської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Призначено експертизи. Проводиться досудове розслідування. Про це “Золочів.нет” повідомили у Золочівському ВП.

Детальніше дивіться у відео:

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для о. Михайла Довгого

Парафіяни церкви св. Великомученика Микити УАПЦ с.Жуків вітають з Днем Ангела о.Михайла. З Днем Ангела нині вітаємо щиро, хай Архістратиг Михаїл Вам подасть всяких благ. Ви ж нас учите жити в правді та мирі, щоб Бога хвалити колись в небесах. Спасибі за мир, доброту і любов, яку Ви змогли поєднати […]