Вільний мікрофон: у селі Кругів люди виступили проти вирубки лісу

У селі Кругів, Золочівського району на Львівщині люди виступили проти вирубки лісу.

“Ми жителі села Кругів тут живемо, тут віддихаємо, то наш ліс, тут прекрасні грибні місця, хочемо захистити той участок лісу. То не багато його є… Всьо, що могли вирізали. Тут, скільки тут гектарів є?  4-5 гектарів лісу лишилося.” – розповідають жителі села.

В четвер, 23 серпня люди почули шум, що ріжуть дерева і зібралися всі в лісі та не дали різати.

“Зразу лісник визвав міліцію, так як би ми щось порушили якийсь закон. Ми хочем захистити. Не порушити, а захистити природу, ліс…”

Зі слів людей 25 серпня ще більше конфліктна ситуація виникла щодо вирубки дерев у цьому лісі, був керівник Золочівського ДЛГП «Галсільліс» та поліція. Люди прийшли не дали вирізати дерев.

“Ще страшили нас, що якщо ви будете нам перешкоджати, то вам там якась стаття кримінального кодексу України, від 3 до 5 років та, що посадять нас за то, що ми захищаємо природу…  ” – розповідають жителі Кругова.

Люди скаржаться, що зверталися в різні установи і їм ніхто не допоміг.

Детальніше про проблему дивіться у відео:

Залишити відповідь

Next Post

У Золочеві автомобіль здійснив наїзд на 13-річну дитину

Як “Золочів.нет” повідомили у Департаменті з питань цивільного захисту ЛОДА, небезпечна подія сталася 25 серпня о 15:12 год. у м. Золочів по вул. Бродівській. “Водій автомобіля “Фіат Скудо”, мешканець м. Золочів 1984 року народження, здійснив наїзд на пішохода, мешканця м. Золочів 2005 року народження (дитина), який внаслідок ДТП отримав тілесні […]