Вільний мікрофон: Потопи у Куровичах або як вода з дороги заливає сади та городи (відео)

До Вільного мікрофону звернулися мешканці села Куровичі, що у Золочівському районі. Люди розповідають, що з полів та з дороги “Львів-Тернопіль” вода під час грози стікає їм просто у сади та городи і затоплює все. Кажуть, що немає доброго водовідведення.

“Внаслідок масових опадів вся вода попадає на людські садиби. Ви бачите зараз служба надзвичайних ситуацій викачують воду з приватної садиби, з підвалу, який повністю затоплений, і так вздовж села на відстані 300 метрів все є, всі приватні садиби затоплені є. Сільська рада і представники громади неодноразово зверталися щоб якось поправити цю ситуацію, щоб прокласти труби…

При зверненні Служби надзвичайних ситуацій в Управління автомобільних доріг – службу, яка повинна би обслуговувати дану дорогу – ніякої реакції не було…”, – каже голова Куровицької сільської ради Володимир Чорнопис.

Детальніше дивіться у відео.

Нагадаємо, що у серпні 2017 року Голова Куровицької сільської ради Володимир Чорнопис говорив про проблему щодо водовідведення.

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Наталії Гевко

Колектив “Золочів.нет” вітають Наталію Гевко з Днем народження. Хай день святковий, наче казка, Промінням світла привітає, Дарує гарний настрій, Божу ласку Та піснею життя лунає. Нехай добробут, щастя й лад У долі лагідно панують. Нехай життя цвіте, мов сад, Приємно друзі хай дивують. І щирих побажань рясні суцвіття: Добробуту, здоров’я, […]