Вільний мікрофон: хто і чому роздав землю пасовиська у селі Червоне? (відео)

До Вільного мікрофону звернулися мешканці села Червоне, Золочівського району із своєю проблемою.
Люди розповіли, що у них забрали пасовище і була судова тяганина, але не в їх користь. Згідно довідки, яку мають люди від сільської ради земельна ділянка в урочищі “За полігоном”, на території Червоненської сільської ради, станом на 01.01.2014 року належала до земель запасу (пасовище)”.
По розмові людей, ми зрозуміли, що це частина тої землі, де проходили в минулі роки реконструкції бою “Бродівського оточення”, недалеко від Дивізійного цвинтаря.

Детальніше про все дивіться у відео.

У документі для голови Червоненської сільради “Про висловлення позиції щодо можливості надання дозволу на розроблення документації із землеустрою” від  Головного управління Держземагенства у Львівській області фігурують “цікаві” прізвища.


Нагадаємо, що раніше повідомляли, як роздавалися землі золочівським чиновникам у с. Грабово.

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Володимира Романишина

Коханого чоловіка, люблячого тата Володимира Романишина із Днем народження вітає дружина Уляна, синочок Юрчик і вся велика родина. До вітань приєднується колектив інформаційного порталу “Золочів.нет”. Міцного здоров’я та мирного неба — Це все, що для щастя насправді всім треба. А ще щедрих усмішок, робочих натхнень, Святкового настрою в цей ясний […]