ВІКТОР ЯНУКОВИЧ ПІДПИСАВ “МОВНИЙ” ЗАКОН

Президент України Віктор Янукович підписав Закон №5029-VI «Про засади державної мовної політики». Про це повідомляє офіційне інтернет-представництво президента.

Також Глава держави доручив Кабінету Міністрів утворити робочу групу із залученням громадськості, відомих діячів освіти, науки та мистецтв, провідних фахівців із мовних питань для розробки та внесення системних пропозицій з удосконалення законодавства щодо порядку застосування мов в Україні.

Як йдеться в дорученні, метою діяльності створюваної робочої групи є забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території держави, гарантування вільного розвитку, використання і захисту всіх рідних мов громадян України, виконання зобов’язань, взятих за міжнародними договорами з цих питань, та подальше впровадження європейських стандартів у цій сфері.

У дорученні Президента також йдеться про необхідність забезпечити невідкладне розроблення із залученням зазначеної робочої групи та затвердження Державної програми всебічного розвитку і функціонування української мови.

Залишити відповідь

Next Post

Викрав будівельні матеріали

В Золочівському районі з подвір’я господарства пенсіонерки 60-річний громадянин, шляхом вільного доступу, викрав будівельні матеріали (камінь, вапно, дошки, крокви,балки). Всього викрадено майна на суму 35000 гривень. Про це повідомляє ВЗГ ГУ МВС України у Львівській області. Поділіться цим у соцмережах: