Віктор Винник і МЕРІ представили пісню «Герой»

Війна внесла свої корективи в усі аспекти нашого життя. Але вона не здатна зупинити життя країни, яка виборює свою свободу. Українські артисти, кожен у свій спосіб, долучаються до цієї боротьби. Культурний фронт також дуже важливий і робить великий внесок у нашу Перемогу.

Днями Віктор Винник і МЕРІ представили пісню під назвою «Герой». Для відео були використані живі кадри війни, яка зараз є на нашій землі. Пісня цікава тим, що була написана більше десяти років тому, в 2011-му, тоді ж була записана демо-версія. Усі ці роки пісня пролежала у шухляді, чекаючи свого часу.

Віктор Винник зауважив, що зараз,­ на жаль, немає можливості записати студійну версію, але і демо передає настрій та основну ідею, яка викладена у приспіві:

«Герой – то не той, хто посміхався з екрану,

Герой – то не той, хто зашиває сам рани,

Герой – може, він, може, вона, може, ти,

Герой – тільки той, хто може встати і йти…»

А студійна версія буде записана після нашої Перемоги над ворогом.

Слава Україні! Слава нашим Героям!

Next Post

ДПС відповідає на актуальні питання платників

Головне управління ДПС у Львівській області надає відповіді на запитання платників щодо надання адмінпослуг, роботи електронних сервісів ДПС за період з 09.03-16.03.2022р. Помилка в реєстраційних даних, в даті народження, куди звертатися? Для виправлення помилки в реєстраційних даних, станом на 12.03.2022, необхідно звернутись в центри обслуговування платників Державних податкових інспекцій (а […]