Інтерв’ю Віктора Павліка для золочів’ян (відео)

pavlukУ Золочів завітали народний артист України Віктор Павлік та група “Шикадам” в підтримку нового альбому “Весілля в Карпатах -2″, який присвячений 25-ти річчю творчої діяльності.

У спеціальному  інтерв’ю  для “Золочів.нет”  Віктор Павлік  розповів про свої творчі плани та особисте життя. 

–  Доброго дня, Вікторе, ви у Золочеві не вперше, чим вам запам’яталося наше місто?

– Вітаю вас шановні глядачі наші, не вперше, а вдруге. Ну взагалі в Золочеві я звичайно був багато раз, але з концертом я був досить не мало років тому назад. Мені дуже запам’ятався попередній концерт тим, що було неймовірно багато людей. Я пам’ятаю, що було стільки  людей, що дівчата у хлопців навіть сиділи на колінах, а жінки в чоловіків на колінах. В принципі Золочів любить те, що я роблю, любить творчість,  ну а це дуже важливо. Лакмусовий папір був сьогодні на концерті,  це оплески…

pavluk2

– І вам сподобався наш золочівський глядач?

– Золочівський глядач найкращий в світі. Слава Богу за вас. Алілуя.

– Як поєднуєте ви свою кар’єру із своєю сім’єю, чи вони це розуміють і як вони це сприймають?

– На сам перед вони це розуміють і сприймають добре, тому що без цього в мене просто немає життя і скільки ми вже разом живемо – 18 років, Павлику вже 14 років.  Ну звичайно, я дома буваю дуже мало, дуже рідко. В основному я завжди на гастролях, в поїздках. І звичайно, якби сім’я цього не розуміла, то б ми, як то кажуть, розійшлися і давно би розбіглися. Ну а так, як вдома все нормально, все в порядку, то звичайно розуміють мене, я так думаю.

pavluk3– Ви вже дідусь вдруге, так як ми знаємо. Скажіть будь-ласка, чи знаходить час щасливий дідусь для своїх онуків?

– На превеликий жаль дуже рідко бачу своїх внуків. Ну, другий внук народився, тільки 3 дні тому, то я ще навіть не був.  Фотографію дочка вислала,  я вже бачив його. Дуже схожий на дочку мою, коли вона була маленька, як народилася. Ну а дочка схожа на мене, автоматично внук схожий на дідуся, я так думаю… Що стосується старшого Давида, то йому три з половиною роки. Ну на жаль, на жаль досить рідко… Буває там частіше час від часу, буває рідше…а буває з пів року. Ми просто живемо не поруч, вони взагалі живуть в селі за Києвом… Тому часу немає. Я приїжджаю додому, в мене на сім’ю майже немає часу. Плюс якісь свої справи треба підтягнути… Так що на превеликий жаль, до виховання внуків не доходять руки.

– Скажуть будь-ласка, якими проектами ви нас будете тішити, можливо є якісь грандіозні плани по Україні, цього року? Що можете повідомити таке секретне?

– Секретного нема нічого. Я скажу тільки одне, що я записую альбом, англійською мовою, з американською групою, які живуть в  Лос-Анджелесі. Правда ми це робимо на відстані. Я живу в Україні, а вони там. Ми пересилаємося, все по Інтернету. Далі, я щойно повернувся із сполучених штатів Америки. В мене були там три концерти, три виступи…

– Крім своєї творчості, крім кар’єри, у вас є хобі? Як ви відпочиваєте? 

– Я окрім того, що співаю, ще маю мотоцикл Чоппер, я є байкер в певній мірі… Час від часу виїжджаю, дружу з байкерами, приїжджаю на ті чи інші тусовки. Знову ж таки, по можливості. Але от в цьому році, в квітні забирав мотоцикл і два рази тільки на ньому виїжджав. Тому що часу на це зовсім немає. Але це в певній мірі є моє хобі, я десь цим горджуся.

– Також ми знаємо, що ви любитель футболу.

– Ну так, я є почесним президентом футбольного клубу “Маестро”, який складає в собі артистів, зірок  української естради, молодих талановитих виконавців і так дальше. Ну але більше я контролюю ситуацію, чим граю… Взагалі, щодо спорту, то я дуже люблю і велосипед, і ролики,  і плавати люблю,  і бігав по ранках ще до недавно.

– Дякуємо вам.

Залишити відповідь

Next Post

Студія "6 секунд" привезе у Золочів нових виконавців (відео)

Василь Вагилевич, керівник рекордингової компанії “6 секунд” розповів “Золочів.нет” про приїзд нових виконавців у Золочів та про артистів, які записуються у його студії. – Нам приємно бути ще раз у вашому місті Золочеві. Ось пройшов рік і в нас розпочався Всеукраїнський тур народного артиста України Віктора Павліка. Попередній був тур […]