Військові повернулися у Золочів із зони АТО в рамках ротації (відео)

ATOЗі сльозами радості, з короваєм на вишитому рушнику  та з оркестром,  2 серпня 2014 року,  зустрічали військовослужбовців у  ВЧ 3007 , які повернулися у Золочів із зони АТО в рамках ротації.

“Від себе особисто, від командування Навчального центру хочу подякувати, що ви всі, які на вас були випробування, ви всі витримали… Я дуже радий, що ви повернулися всі живі  і здорові  “- звернувся до військових командир ВЧ 3007, полковник Михайло Кулик.

Окрім цього, полковник Михайло Кулик розповів, що військовослужбовці з ВЧ 3080, військового госпіталю, теж були із бійцями ВЧ 3007 у бойових порядках і не тільки як лікарі.

Подякував військовослужбовцям за службу голова  Золочівської РДА Іван Стецюк: “Напевне вся Золочівщина сьогодні і весь український народ вдячний вам за достойне виконання службових завдань… Гордість, достойність, чесність і радість за те, що ви дійсно повернулися всі живі і здорові  до своїх батьків, до своїх сімей, до своїх рідних… Ще раз від всієї Золочівщини велика вам шана і подяка”.

“Ми по дорозі їхали, молилися,  за те, що Господь Бог дав  можливість щасливо повернутися всьому підрозділу, який  виконував свою таку миротворчу місію на захист і цілість нашої держави, її суверенність.  Рівно також ми молилися за тих хлопців, які залишилися там, також служити. Ткож ми молилися  і дякували Богові, за те, що ваші рідні і близькі, які сьогодні вас чекали, дружини ваші, не плакали, не бігли за автобусами і не казали, щоб ви лишилися вдома і не виконували свій обов’язок.  Я дуже дякую вашим родичам, рідним і близьким, вашим дружинам, вашим дітям. І звичайно, дуже велику хочу скласти подяку всім нашим золочів’янам, які долучаються і продуктами, і коштами. Тому що властиво ці кошти, які були назбирані, були назбирані простими людьми, золочівськими підприємцями, які склали свою офіру для того, щоби люди приїхали комфортабельно додому.” – розповів військовий капелан, декан УГКЦ отець Михайло Сукмановський, котрий також разом з бійцями повернувся зі сходу.

Детальніше дивіться у відео:


Залишити відповідь

Next Post

Представники ОБСЄ залишили місце падіння Боїнга 777 через обстріл

Робота представників місії ОБСЄ у місці падіння Boeing 777 на Сході України була перервана через обстріл неподалік досліджуваної території. “Ми чули з відстані приблизно двох кілометрів звуки артилерійських пострілів, що наближувались. Було надто небезпечно продовжувати”, – повідомив голова місії ОБСЄ в Україні Олександр Хаг, повідомляє AFP. Як повідомив представник місії, […]