Військові ліквідовують снігові замети в Золочеві

Військовослужбовці та робітники Навчального центру внутрішніх військ надають допомогу мешканцям міста Золочева та Золочівського району Львівської області у прибиранні снігу.   Про це нам повідомив начальник групи зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації управління Західного територіального командування ВВ МВС України підполковник Вадим Голуб.

У результаті кількаденних снігопадів на дорогах міста та району утворилися снігові замети. Це ускладнило транспортне сполучення між багатьма населеними пунктами району. Потрапити до села легковим автомобілем взагалі не можливо. Місцями про наявність доріг нагадують лише дорожні знаки або покинуті автомобілі.  На допомогу місцевим комунальникам вийшла техніка та особовий склад Навчального центру. За допомогою спецтехніки було розчищено близько 20 км автомобільної дороги Золочів-Броди. На шляху слідування зі снігового полону було звільнено три автомобілі. Від снігу звільнено під’їзні шляхи до центральної районної лікарні. Силами військовослужбовців розчищено значну частину тротуарів.

Читайте також:

Щодо ускладнення обстановки на автошляхах

Щодо ліквідації затору на трасі Київ-Чоп (відео)

Залишити відповідь

Next Post

З наступного року суб’єкти господарювання передаватимуть до податкової дані РРО в електронній формі

Починаючи з 01 січня 2013 року для суб’єктів підприємницької діяльності, які застосовують касові апарати, впроваджують електронні контрольні стрічки реєстраторів розрахункових операцій (РРО). Запровадження електронної контрольної стрічки передбачено вимогами статті 3 Закону України від 06.07.1995 №265/95-ВР “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” зі змінами та […]