Військова частина 3007 внутрішніх військ відзначила свою 62-гу річницю (відео)

20 вересня 2013 року відбулися урочистості з нагоди святкування 62-ї річниці створення Навчального центру ВВ МВС України.

Вже традиційно військовослужбовці пройшли з урочистим маршем вулицями Золочева.

За старанність, особисту взірцевість, сумлінне виконання службового обов’язку було нагороджено кращих військовослужбовців грамотами та подяками.  Після привітань відбувся концерт.

“Я людина нова, і таке свято для мене на золочівській землі вперше. Я задоволений атмосферою, яка царює, задоволений, що нас вітають і представники влади, і вітають нас наші друзі, і святі отці приходили… Тобіш ми стараємося підтримувати ці військові традиції, які вже були до нас започатковані, і думаю, що вони будуть і після нас” –  розповів “Золочів.нет”  начальник Навчального центру внутрішніх військ МВС  України полковник Кулик Михайло Вікторович.


Залишити відповідь

Next Post

«Співає село Ремезівці від щирого серця й душі»

Марія… Ім’я величне і світле, благословенне і обране небесами… Ім’я, в якому переплелись велика Божа любов і важкі страждання… Ім’я Матері Ісуса і найбільш поширене жіноче ім‘я у цілому світі. У нас в Україні теж дуже багато Марій, Марічок, Марійок, Марусь. Та мова піде лише про одну з них. У […]