Вихованці ЦДЮТ у Львівській опері

3 грудня 2018 року у Львівському театрі опери та балету ім. С.Крушельницької відбувся Гала-концерт ХІХ Всеукраїнського конкурсу патріотичної пісні “Сурми звитяги”, в якому взяли участь переможці з 15 областей України. Серед них і вокальний ансамбль «Древо» Золочівського ЦДЮТ (кер.Чепелюк О.Б).

Ми горді, що наші вихованці мали змогу гідно представити район на сцені Львівської опери! В цей день в нас було подвійне свято, адже в рамках проведення Гала-концерту відбулося нагородження юних художників зразкового гуртка образотворчого мистецтва (кер. Кирилова О. В.) в номінації «графічна композиція» та «живописна композиція» Фесюк Анастасія (І міс), Чепелюк Марія (ІІІ міс.), Балюбаш Уляна (ІІІ міс.)

Золочівський ЦДЮТ

Залишити відповідь

Next Post

Попередження про ожеледицю та налипання мокрого снігу на Львівщині

За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України на території області 5 грудня на дорогах ожеледиця. Подекуди пориви північно-західного вітру 15 – 20 м/с, налипання мокрого снігу, ожеледь. Про це інформує Головне управління ДСНС України у Львівській області. Поділіться цим у соцмережах: