Відзначили свято Стрітення Господнього у Золочівській ЗОШ І-ІІІ ст.№2

15 лютого християнська Церква вшановує урочистим Богослужінням одне з найбільших свят – Стрітення Господнє. Відзначають його в пам’ять про те, як Свята Діва Марія принесла до Єрусалимського Храму Ісуса Христа на 40-й день після народження.
За народними повір’ями цього дня Зима зустрічається з Весною. Цікаво пройшло відзначення свята Стрітення Господнього у 3-А класі Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 ім.Маркіяна Шашкевича. Учні при безпосередній допомозі свого класного керівника Лесі Михайлівни Леськів, учителя музики Нелі Йосипівни Мельник, батьків підготували і провели дитячий ранок “На Стрітення Господнє”. Лунали вірші і пісні-замовляння на добро та тепле літо. Гуртківці танцювального гуртка «Марічка» (керівник Марія Іванівна Грицонів) прославляли Пресвяту Богородицю і Божого Сина таночками: «до Богородиці» і «Спи Ісусе…».

Присутні із захопленням дивилися танець Зими та Сніговика. Потім у хореографічній композиції дівчата, зображуючи вогонь, прогнали Зиму і закликали Весну.

Діти, батьки та гості отримали весняний настрій та багатющу порцію позитиву, що сьогодні є надзвичайно важливо.

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Романа Гнатяка

Найкращий друг вітає Романа Гнатяка з 20-ти літтям. Дозволь Тебе із ювілеєм привітати, І побажати від душі Багато щастя і добра багато. Хай буде світлим кожен день в житті, Хай негаразди завжди обминають, Хай буде легко Тобі вперед іти, Та завжди дружбу берегти. Бажаю успіхів великих у роботі, Й побільше […]