Відзначення Дня Незалежності у с.Ясенівці (відео)

jasenivsi24 серпня в с. Ясенівці відбувся захід до Дня Незалежності «Слава героям! Слава Україні!».
Урочистості відбулися біля стели Небесної Сотні. Розпочали свято ведучі такими словами :
Тобі найкраща перлино
Моїх розбуджених подій,
Тобі, що звешся Україна ,
І в цей життєвий буревій.
Під звуки Державного Гімну України учні Ясеновецького НВК урочисто внесли Державний Прапор України.
Згадаймо тих, хто боровся за волю і вистояв Майдан… Діти ставлять і запалюють лампадки біля Небесної Сотні під мелодію «Плине кача», люди в скорботі схиляють голови. Ведучі запрошують до молитви о. С. Проця УПЦ КП та о. М. Мандрика УГКЦ. Після молитви отці привітали всіх присутніх із святом Незалежності України. До привітального слова було запрошено сільського голову Мисака В.Ю. та директора НВК Рака М.М.
«Моліться, люди України, за тих, хто на передовій! Моліться за чужого сина, щоб вас колись потішив свій!» Для тих хлопців , що на передовій, що оберігають нас з вами, прозвучали пісні-молитви «Під твою милість», «Моліться люди ви до Бога» та інші українські патріотичні пісні у виконанні Народного аматорського вокального ансамблю Народного дому (керівник Бойко Л.В). Свято продовжили діти, які декламували вірші про Україну. Читець Венда М. прочитав вірш «Моя Україна», а також учні Саїк В. та Проць А. продлекламувли із своїх збірок власні твори, приурочені Небесній Сотні та героям АТО. Ведучими свята були: Проць А., Олійник У., Панікарський С., Гончар С. та Вальчишин Х. – учні школи. На завершення завідуюча Народним домом Сагата Н.М привітала всіх присутніх зі святом, а вчитель музики Ясеновецького НВК Кравець Н.Б. заспівала пісню «Подай руку Україні».
Шануймося, єднаймося та будьмо! Слава героям! Слава Україні!

Залишити відповідь

Next Post

У Золочеві провели змагання з баскетболу (відео)

23 серпня 2015 року в місті Золочів відбулися змагання із баскетболу. Участь у змаганнях приймало 3-и команди: Freedom, Ейфорія, ЕКУ. Перемогу у турнірі здобала команда ЕКУ. Переможці отримали грамоти та горнята у подарунок. До слова, за одну із команд грав учасник із Китаю звати Лі (Lee). Поділіться цим у соцмережах: