Відзначатимемо 590 років від дня заснування міста Золочева

gerbМешканці Золочева з нетерпінням  чекають на відзначення Дня міста. Тому, ми з радістю хочемо повідомити, що день міста буде!

Міський голова Золочева  11 березня 2013 року, підписав розпорядження  про створення спеціальної комісії  з підготовки до відзначення 590-річчя заснування міста Золочева. Про це “Золочів.нет” повідомив секретар міської ради, свободівець,  Дмитро Колодка.

Дана комісія, в термін до 24 травня 2013 року,  має провести підготовку до відзначення на належному рівні 26 травня  2013 року Дня міста, присвяченого 590-річчю заснування міста Золочева.

До  складу комісії увійшли:  Рибаха Б.В. – голова комісії, заступник міського голови; Роман Сухецький – заступник голови Золочівської райдержадміністрації, Сидорович  О.М. – заступник  міського голови; Колодка Д.І. – секретар міської ради; Газда В.П. – начальник  Золочівського МВ ЖКП; Бойко В.Я. – головний лікар  Золочівської ЦРЛ ; Лазорчик  Б.І. – начальник  Золочівського РВ ГУ МВСУ; Байовський Ю.І. – начальник  Золочівський РВ ГУ МНСУ; Кривень М.І. – голова постійної депутатської комісії з питань культури та інші.

Нагадаємо, що у 2012 році відзначення Дня міста було відтерміновано у зв’язку із проведення капітального ремонту центральної частини  Золочева.

Читайте також:

У центрі Золочева посадили кущі та дерева (відео)

Залишити відповідь

Next Post

Порядок надання витягів з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

Процедуру надання витягів з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, перелік документів, необхідних для їх отримання, права та обов’язки суб’єктів, що є учасниками зазначеної процедури визначено постановою Кабінету міністрів України від 22 червня 2011 р. № 703 «Про затвердження Порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень […]