У Золочеві відзначать День Європи та День вишиванки

Шановні друзі! Запрошуємо на святкування Дня Європи. Про це “Золочів.нет” повідомили у Золочівській районній державній адміністрації. 

“Щороку у третю неділю травня Україна святкує День Європи. Особливого значення це свято набуло тепер, коли українська молодь на Майдані впевнено відстоювала прагнення приєднатись до Європи, а наша держава офіційно заявила про євроінтеграційний курс, підписавши Угоду про асоціацію з ЄС. Відзначення Дня Європи у Золочеві дасть змогу ще раз наочно переконатися у тому, що українське та європейське суспільство тісно пов’язані між собою не лише географічно, а й історично та духовно.
Цього року святковий молодіжний захід «Ми європейці: від батька до сина, від матері до доньки» відбудеться 17 травня 2018 року о 14.00 год. на площі Незалежності м. Золочева (біля пам’ятника В. Чорноволу).
Запрошуємо мешканців Золочівщини взяти участь у святкуванні. У разі несприятливої погоди захід відбуватиметься в актовій залі районного Народного дому. Цьогоріч Україна відзначає День вишиванки також 17 травня. Пропонуємо підприємцям, службовцям районних служб, продавцям, усім громадянам взяти участь у флеш-мобі з нагоди відзначення Дня вишиванки та прийти на роботу у вишиваному одязі.” – повідомили у Золочівській РДА.