Відвідувачів садиби Шашкевича на Золочівщині вражає сморід від сусідньої свиноферми

Нестерпний запах свиноферми відчутно в селі Підлисся Золочівського району. На цьому постійно наголошують школярі-мандрівники, які часто відвідують Музей-садибу Маркіяна Шашкевича. Про це повідомляє видання Leopolis.news.

Діти, вийшовши з автобуса, закривши руками носики, чимдуж біжать до залів музею через сморід, що доноситься від свинокомплексу підприємства «Барком», розташованого за 400 метрів від Шашкевичевої садиби. Вийшовши з музею, дітвора зазвичай хоче певний час побавитися на подвір’ї, проте довго затриматися там не може через паскудний запах.

Науковий співробітник Музею-садиби Маркіяна Шашкевича Марія Особа наголосила, що не один рік і багато разів працівники закладу зверталися в різні інстанції, приїжджали представники санепідемстанції, районної адміністрації тощо, але свинячого смороду менше не стало.

Нагадаємо, про схожу ситуацію минулого року у селі Гончарівка, Золочівського району, де окрім запаху ще й було виявлено купу мертвих свиней.

Фото автора
Михайло ШИШКА, журналіст, спеціально для Leopolis.news.

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Галини Фелиштин

30 жовтня святкує 30-ти річчя Галина Фелиштин. Кохану дружину, люблячу матусю і дочку, онуку, сестричку, хрещену маму і похресницю вітають чоловік Мирослав, донечка Аня, синочок Ромчик, мама Рома, тато Петро, баба Ганна, брат Василь з дружиною Оксаною і племінниця Вероніка, брат Володимир з дружиною Іриною племінник Тарасик і похресник Артемчик, […]