Відвідали сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах

З метою проведення моніторингу ситуації в сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальної підтримки та попередження загрози життю і здоров’ю дітей, керівник служби у справах дітей Золочівської райдержадміністрації спільно з головою Поморянської селищної ради Володимиром Басом, майором Золочівського відділу поліції ГУ НП України у Львівській області та медичною сестрою амбулаторії моно-практики смт. Поморяни вчергове відвідали сім’ї, які потрапили у складні життєві обставини. Слід зазначити, що селищним головою вкотре вручено продуктові набори потребуючим сім’ям, які надали небайдужі підприємці Поморянщини.
З батьками дітей проведено профілактичні бесіди щодо належного виховання та догляду за дітьми, а також щодо правил убезпечення своїх родин від інфікування коронавірусом.

Next Post

Як авто їдуть по новому кільці в центрі Золочева (відео)

В мережі Інтернет появилося відео, як авто їдуть по новому транспортному кільці в центрі Золочева. Нагадаємо, що вже довший час у центрі Золочева проводять, не проводять, переробляють роботи. Поділіться цим у соцмережах: