Допомогу від мешканців Золочівщини відвезли у зону АТО (відео)

burzujkuУвечері, 10 лютого 2015 року відбула у зону АТО чергова волонтерська допомога. За ініціативою народного депутата Тараса Батенка, волонтерів та небайдужих людей Золочівщини були зібрані речі, які сьогодні необхідні нашим захисникам.
Так як надворі зима і температура повітря на сході України опустилась до 15 градусів морозу, хлопці дуже потребували теплих речей, спальних мішків, обігрівачів, також потрібне було тверде паливо. Окрім цього були доставлені продукти харчування.
Зрозуміло, побут зігріває тіло, а душу зігріває добра вісточка з дому. Хлопці були приємно вражені і розчулені дитячими малюнками, які щодня піднімають бойовий дух нашим бійцям. Важливо, щоб наші захисники відчували підтримку рідних людей, бо там, на сході, далеко від батьківської хати їм нелегко… Як зазначили організатори поїздки , наші воїни потребують як матеріальної так і моральної підтримки.
Доставляли допомогу заступник ДГЗ «Самооборона» Василь Огоновський, помічник Народного депутата Василь Ляшовський, водій Роман Сорока.
Голова Золочівської РДА Володимир Недзельський перший свій робочий день на цій посаді провів у дорозі на схід.
Долучилися до організації поїздки підприємство «Карпатські мінеральні води» – Ігор Костечко, ТОВ “Княжі Лани” – Андрій Починок, ТЗоВ «Карпати» – Микола Кривий.
Духовну підтримку поїздки забезпечив військовий капелан о. Михайло Сукмановський.
Журналісти «Золочів.нет» Юрій Даниланко та Юрко Олекса забезпечили інформаційну підтримку.


Залишити відповідь

Next Post

На Золочівщині відзначили 26-ту річницю виводу військ з Афганістану (відео)

З нагоди 26-ї річниці виводу військ з Афганістану Золочівська районна рада воїнів-афганців “Пам’ять” провела урочистості заходи. У Золочеві, у сквері Зелений Яр, до пам’ятника на честь воїнів, які загинули в локальних війнах, поклали вінки та квіти. Окрім цього, поклали квіти на могили воїнів-афганців у селах Золочівського району. Участь у заходах […]