Відверте інтерв’ю з кандидатом у депутати від партії “Сила і честь” Орестом Кавецьким (відео)

Кандидат у депутати Львівської обласної ради від політичної партії “Сила і честь” Орест Кавецький завітав у нашу студію, де ми мали нагоду розпитати про цілі в політиці, громадську діяльність і не лише.

Кавецький Орест Юрійович народився у 1988 році у м. Львові. Закінчивши Правничо-економічну гімназію з відзнакою, успішно поступив до ЛНУ ім. Івана Франка, де навчався на факультеті «Міжнародні відносини», отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Міжнародне право» та здобув кваліфікацію юрист міжнародник, перекладач. З 2010 року розпочав працю в галузі сільського господарства, а саме заготівля, переробка та виробництво молочної продукції.
У 2019 році ініціював проєкт Відродження села, який направлений на заготівлю надлишкової продукції у простих селян. Одружений, виховує трьох дітей.

Next Post

Світлої пам'яті Цвірли Федора Семеновича

Відійшов у вічність Цвірла Федір Семенович — акушер-гінеколог Золочівської ЦРЛ Львівської області, 1947 р.н. Колеги по роботі із жіночої консультації, пологове відділення та працівники Золочівської ЦРЛ висловлюють щирі співчуття рідним та близьким. Не вистачає слів, щоб передати смуток, який чорним крилом торкнувся сім’ї та усіх, хто знав покійного, залишивши сльози […]