Відверте інтерв’ю із отцем Юрієм Бойком (відео)

Доктор богослов`я та патристичних наук, синкел у справах монашества у Львівській Архиєпархії УГКЦ, отець Юрій Бойко дав інтерв’ю “Золочів.нет”.

Бесіда була про шлях до священницького життя та покликання, 155-ліття Андрея Шептицького та заходи, які відбудуться на Львівщині.

Також, ми дізнавалися про закулісся скандального будівництва російського храму у Золочеві. Адже “ручний” виконком міської ради вже вирішив напевно всі проблеми міста і взявся за можливе цькування священника УГКЦ, бо прийняв рішення через те, що о. Юрій Бойко розповів про золочівського мера та московський патріархат. Чи допустить місцева влада діяльність Української православної церкви Московського патріархату на Золочівщині?

Як синкел у справах монашества у Львівській Архиєпархії УГКЦ, отець Юрій розказав, які функції на нього покладено і загалом про монастирі Золочівщини.

Ми живемо в час гібридної війни, тому питали поради отця Юрія Бойка, як пізнати істинне добро і не дати приступити злу?

Детально про все дивіться у відео.

Next Post

Covid-19 у Львівській області станом на 26.07.2020

ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляє, що станом на 26.07.2020 року у Львівській області зареєстровані 8832 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, у т.ч. за останню добу 130 випадків. Госпіталізовано за попередню добу в заклади охорони здоров’я 76 осіб на амбулаторне лікування скеровано 89 осіб. На стаціонарному лікуванні […]