Відтепер процес складання іспиту з навичок водіння відбувається з відео фіксацією

Іспити на право керування транспортним засобом є однією з найбільш популярних послуг у сервісних центрах МВС. Про це “Золочів.нет” повідомили у регіональному сервісному центрі МВС у Львівській області.

Процедура складення практичного іспиту на право керування відтепер стала більш прозорою, оскільки процес фіксується за допомогою мобільних технічних засобів контролю, які встановлюються в екзаменаційному авто перед початком іспиту.

«Це був довгий шлях, адже перші кроки були зроблені ще близько двох років тому, коли ми розпочали встановлювати системи відеофіксації у екзаменаційних класах, де відбувається здача теоретичної частини іспиту. Відтепер забезпечено доступ до контролю усіх етапів екзамену з навичок водіння, як теоретичного так і практичного», – зазначив начальник Регіонального сервісного центру МВС у Львівській області Олександр Плашовецький.

Нововведення допоможе зменшити корупційну складову, уникнути можливих суперечностей під час складення іспиту та виявити здійснене порушення. У разі суперечностей кандидат у водії матиме можливість оскаржити результати іспиту.

«Впровадження відеофіксації забезпечить прозорість процедури складення практичного іспиту на право керування, адже тепер у випадку виникнення будь-яких запитань, є можливість з легкістю перевірити наскільки об’єктивною була оцінка», – зазначив заступник начальника Регіонального сервісного центру МВС у Львівській області Володимир Лисик.

Зараз система працює у тестовому режимі. Строк зберігання вивантаженої інформації з відеореєстратору становить 10 діб, проте, у майбутньому планується збільшити строк зберігання відео.

Під час презентації відбулася демонстрація застосування відеофіксації в екзаменаційних авто.

Next Post

Звернення о. Михайла Сукмановського (відео)

Декан УГКЦ, військовий капелан, директор БФ “Карітас Золочів” о. Михайло Сукмановський звернувся до людей доброї волі. Детально дивіться у відео. Поділіться цим у соцмережах: