Відсторонено начальника управління патрульної поліції у Львівській області

Прийнято рішення про відсторонення начальника управління патрульної поліції у Львівській області Романа Пилипенка від виконання службових обов’язків. Про це інформує Патрульна поліція України.

“Сьогодні мережею було поширене відео, на якому зображено начальника управління патрульної поліції у Львівській області, який, попередньо, презентував своїй дівчині перепустку на проїзд площею Ринок у місті Львові. За вказаними обставинами, керівництвом Департаменту патрульної поліції прийнято рішення про відсторонення начальника управління патрульної поліції у Львівській області від виконання службових обов’язків. Призначено службове розслідування”, – інформують у патрульній поліції України.

Next Post

Новини за тиждень (відео)

Слава Україні! У програмі “Новини за тиждень” Ви дізнаєтеся про таке: – Попрощалися із 28-річним воїном ВАСИЛЕМ ДЕМЧУКОМ – Створено комісію по декомунізації району – Несправний телевізор ледь не забрав життя матері та сина – Попрощалися з воїном Степаном Следзінським – Смертельна ДТП: загинув пішохід – Затримали зловмисника, який пограбував […]
Новини