Відставка…

Правоохоронні органи повинні встановити, чому не було виконано рішення суду, яким було заборонено 9 травня проводити будь-які акції, заходи, окрім офіційно затверджених Львівською ОДА та Львівською міською радою», – наголосив голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк 10 травня.

«Хочу в першу чергу подякувати тим людям, які взяли участь в офіційних заходах, представникам всіх ветеранських організацій, які дотримали слова щодо проведення заходів під Державним прапором України…
Мені прикро, що у нашій державі, на Львівщині, де панує демократія, є люди, представники політичних сил, які нігілюють рішення суду. Виникають питання до виконавчих служб, правоохоронних органів, які мали забезпечити виконання рішення суду.
У цих діях повинні розібратись правоохоронні органи. Встановити, хто вчинив ці порушення – політичні сили чи окремі особи? Я, у межах своєї компетенції та чинного законодавства, також відслідковуватиму ситуацію. … Події 9 травня є нашим випробовуванням перед Євро-2012», – зазначив М. Цимбалюк.
Голова Львівської ОДА М. Цимбалюк  пояснив, чому він написав заяву на звільнення із займаної посади: «Я хочу пояснити ситуацію. Сьогодні зранку відбулась нарада, після якої до мене у кабінет зайшло близько 50 представників ВО «Свобода», які є депутатами Львівської облради та Львівської міської ради. Вони сказали, що не підуть з кабінету доки я  не напишу заяви на звільнення. Щоб не напружувати ситуацію, не ганьбити честь цього приміщення, я написав заяву. Я хочу сказати, що ще у момент, коли Президент України підписав Указ про моє призначення, я розумів, що колись буде Указ і про моє звільнення. Доки немає такого Указу, я  виконуватиму свої обов’язки задля розвитку Львівщини».

Залишити відповідь

Next Post

Поверхня Золочівського краю

Золочівський край має рівнинну поверхню. Враховуючи різницю висот над рівнем моря і розчленованість, виділяються декілька природних форм (карта на стор. 7). На північному заході Золочівщини знаходиться природний район Мале Полісся. Це хвиляста з неглибокими розчленуваннями рівнина ,з середніми висотами 240-300 м над рівнем моря. Західну частину Івлочівського району займає так […]