Відпочинок вихованців Золочівського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів

Вихованці Золочівського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів протягом двох тижнів з 15 серпня по 29 серпня 2017 р. оздоровлювалися в оздоровчо-лікувальному комплексі «Ровесник», що знаходиться в м. Червоноград.

16 дітей впродовж відпочинку мали можливість пройти ряд лікувальних процедур (соляна шахта, басейн, душі шарко та циркулярний, масаж, УВЧ, лікувальна фізкультура, хвойні ванни). Процес реабілітації не був перерваний, оскільки їх супроводжували вчитель-реабілітолог Семеренко А.О., практичний психолог Нижник Л.Б., медичний працівник Борисяк Г.В., а також директор ЗРЦСРДІ Гураль Б.О.


24 серпня діти святкували День Незалежності України. Практичний психолог Нижник Л.Б. продумала для дітей цікаву вікторину про Україну, також проводився конкурс малюнків на патріотичну тематику. Протягом дня вихованці грали в рольові та рухливі ігри, весело і цікаво проводили час. Цікавою була екскурсія на острівець, де діти смажили шашлик та насолоджувалися чудовим краєвидом.


Під час перебування в «Ровеснику» вихованці Центру відвідували кінотеатр, здійснювали прогулянки по лісі та дихали кришталево чистим повітрям під пильним наглядом медиків та педагогів.


Цікавими були змагання з боча, які проводилися серед дітей впродовж двох тижнів. Було досягнуто хороших результатів і здійснена підготовка до змагань, які невдовзві відбудуться у Львові. Також під час відпочинку діти спілкувалися та потоваришували з дітьми з Сербії. Вихователі запропонували співпрацю з нашим Центром та обіцяли ближчим часом приїхати в гості.
Варто зазначити, що двоє вихованців ЗРЦСРДІ відпочивали в «Молодій гвардії» (м. Одеса) протягом 21 дня.
Усі привезли з собою заряд бадьорості та позитивні емоції, які такі є такими необхідними для дитини.
Семеренко А.О.