Відомий золочів’янин Солило Роман Іванович

soluloСолило Роман Іванович (1 березня 1961 – 5 березня 2011) – артист, письменник, гуморист.
Народився 1 березня 1961 року у селі Ушня (Золочівський район) Львівської області. Там закінчив восьмирічну школу. Перед службою в армії закінчив училище й отримав диплом автослюсаря. Служив у військово-повітряних військах в Прибалтиці, потім – у Німеччині. Після армії вступив на факультет російської філології Львівського державного університету ім. І. Франка, який закінчив у 1986 році. Рік працював викладачем у школі. Почав писати ще в університеті. З 1987 року – на сцені. Автор своїх монологів. Найвідоміший персонаж – Ганя Полупанцьова. Виступав з відомими артистами і співаками Росії та України.

Філолог за освітою, Роман Солило знайшов своє покликання на сцені, але його літературний талант від цього лише набув нових відтінків. Усі свої гуморески Роман писав сам. Тонкий гумор, доброта й відвертість звучали у кожному його рядку.Він був багатогранною творчою особистістю, ще малював та писав.Одна із кімнат помешкання митця повністю прикрашена його графічними роботами. Займався Солило й журналістикою.Роман багато дописував: писав сценарії, матеріали. Роман Солило помер 5 березня 2011р. після важкої хвороби. Поховали його в рідному селі Ушня, що на Золочівщині.

Джерело: Вікіпедія
Залишити відповідь

Next Post

Новий перелік медвиробів, які обкладаються ПДВ за ставкою 7%

Золочівська ОДПІ повідомляє , що з 01.07.2014 року набрала чинності постанова КМ України № 216, якою затверджено новий Перелік медичних виробів, операції з постачання на митній території України та ввезення на митну територію України яких підлягають обкладенню податком на додану вартість за ставкою 7%. ГДІ з питань інформаційно-комунікаційного супроводження Поділіться […]