Відомий історик презентував книгу про українських Мойсеїв

knuga«Популяризація української книги серед молодого покоління», «Викристалізовування та зміцнення національного духу», – саме під такими гаслами у Золочеві, Миколаєві, Перемишлянах та Новому Роздолі відбулися презентації книг видатного історика Володимира Сергійчука.

Такі заходи вже не вперше відбуваються за сприяння народного депутата України Лідії Котеляк. Цього разу Лідія Леонідівна передала більше 1000 книг для шкільних навчальних закладів та бібліотек в селах, містах і районах.
Загалом було презентовано чотири книги автора – “Український Крим” “Соборна пам’ять України. Календар-альманах 2014 р.” (це вже восьмий такий календар), “Бесіди з Блаженішим Любомиром Гузаром” і “Іван Франко та митрополит Андрей Шептицький: мойсеї українського народу”.

В рамках презентації своїх книг видатний історик, професор Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Володимир Сергійчук відвідав 123 виборчий округ. Саме цей округ за словами професора став для нього майже другою ріднею, адже тут відчувається спорідненість національних ідей простого населення із його власними, саме тут витає незламний дух патріотизму.
«Для мене цей округ став рідним ще й тому, що рік тому назад я взяв на себе відповідальність і підтримав Лідію Котеляк. Я радий, що не помилився. Адже дивлячись на роботу Лідії Леонідівни розумію – так повинен працювати кожен, тоді Україна буде процвітати. Радий, що не похитнулась її позиція, і вона мужньо прийняла виклик Майдану, завжди на барикадах в перших рядах і зараз там, на відміну від так званих «народних борців» які поховались і вичікують кращих часів» – зазначає Володимир Іванович
Сама ж Лідія Леонідівна не змогла особисто бути присутньою на цих заходах у зв’язку із політичною ситуацією в Україні і її безперервним перебуванням на Майдані у Києві. Сьогодні Лідія Котеляк є комендантом Жовтневого палацу, або, як в народі його тепер іменують «Палац «Свобода»», що вимагає від неї щоденної клопіткої роботи із забезпеченням його функціонування.
Однак її підтримка, тверда і незламна позиція завжди поруч з мешканцями округу.
У своєму зверненні до мешканців Перемишлянщини, Миколаївщини, Золочівщини та Нового роздолу, Лідія Котеляк зазначає, що саме зараз у дні революції історія українського народу надихає нас на таку омріяну перемогу. Сьогодні – гинуть молоді люди – цвіт української нації . Ми твердо знаємо, що стоятимемо до кінця, щоб виправдати жертви тих, які поклали своє життя на вівтар української держави.

«Адже, історія це не лише наука про події та епохи, це аналітика про причини та наслідки. Саме тому звертаючись до нашої української історії ми маємо усі шанси уникнути помилок та знайти натхнення», – наголошує народна обраниця.


Залишити відповідь

Next Post

Головне управління Міндоходів у Львівській області запрошує на семінар

Золочiвська ОДПI ГУ Міндоходів у Львівській області повідомляє, що Головне управління Міндоходів у Львівській області спільно з Львівським обласним осередком Всеукраїнської громадської організації “Всеукраїнський бухгалтерський Клуб” 20 лютого 2014 року в 11.00 год. 00хв. проводить семінар на тему: ,,Огляд змін в податковому заеонодавстві з 1 січня 2014 року. Особливості складання […]