Відображення відомостей про нерезидента у декларації з податку на прибуток

Буськe управління ГУ ДПС у Львівській області нагадує, що 10 серпня 2020 року останній день подання звітності, зокрема і декларації з податку на прибуток за І півріччя 2020 року платниками, які звітують з даного податку щоквартально.

Податкова декларація з податку на прибуток складається за формою, затвердженою наказом Міністерства Фінансів України від 20.10.2015 № 897 зі змінами від 14.11.2019 року № 481, що набрали чинності з 20.12.2019 року.

Останні стосувались, зокрема змін у додатку ПН щодо відомостей про нерезидента.

Так, при заповненні рядків «Повне найменування нерезидента» та «Місцезнаходження нерезидента», в примітці 1 до додатка ПН у відповідних рядках необхідно зазначати повне найменування нерезидента, місцезнаходження нерезидента, що зазначені у контракті/договорі.

Також, у разі застосування пільгової ставки податку (при застосуванні міжнародного договору/конвенції) у примітці 4 додатка ПН необхідно вказати назву договору та норму, за якою застосовується передбачена договором ставка податку (відповідно до статті 103 Податкового кодексу України, щодо порядку застосування міжнародного договору України про уникнення подвійного оподаткування).

Cектор забезпечення роботи
Буського управління ГУ ДПС у Львівській області

Next Post

Вітання для Даниленка Миколи Олександровича

З нагоди Дня народження для Даниленка Микола Олександровича вітання надсилають дружина, сини та невістки, уся родина та ГО “Золочів.нет”. Наш славний і рідний, найкращий у світі, З тобою нам завжди затишно й світло. Ти гарний господар і батько чудовий, Даруєш турботу та море любові. Спасибі за ласку, за руки умілі, […]