Відображаємо в таблиці 5 Звіту з ЄСВ переведення працівника на іншу посаду

Пенсійний фонд України повідомляє, що за допомогою оновленої таблиці 5 додатку 4 звіту по єдиному соціальному внеску, вирішено впроваджувати в життя функціонування електронної трудової книжки. Саме тому, відомості по застрахованих особах в звітності по ЄСВ повинні відповідати кадровим документам та даним в Класифікаторі посад, професій та тарифних розрядів.
Одним із нововведень в таблиці 5, є відображення переведення працівника на іншу посаду в межах одного страхувальника.
Запис про переведення працівника на іншу посаду або роботу в того самого страхувальника потрібно вносити в таблиці 5 додатку 4 в такому самому порядку, як і в разі прийняття на роботу. Тобто під час переведення працівника на іншу посаду заповнюють два рядки:
1) в першому рядку відображається припинення роботи на попередній посаді (графу 17 “Підстава для припинення трудових або цивільно-правових відносин” не заповнюють);
2) в другому рядку – початок роботи на іншій посаді, на яку переведено працівника.
В обох рядках в графі 16 “Документ-підстава про початок роботи та відпустку, кінець трудових або цивільно-правових відносин. переведення на іншу посаду” заповнюють однакові реквізити наказу (номер і дату), а графа 17 залишається пустою, оскільки дія трудового договору не припиняється.

За додатковою інформацією звертайтесь за адресою:
м. Золочів вул. Валова,4 або за телефоном 4-31-12, 4-23-05.
Управління обслуговування громадян
Золочівський відділ обслуговування громадян (сервісний центр)

Залишити відповідь

Next Post

Про проведення навчального оповіщення населення

17 жовтня 2018 року в період з 14:50 до 14:55 години буде проводитись навчальне оповіщення населення району за сигналами цивільного захисту технічними засобами з увімкненням електросирен. У зв’язку з тим, що мета увімкнення технічних засобів оповіщення навчальна, практичні заходи відпрацьовуватись не будуть. Населення повинне зберігати спокій. Про це “Золочів.нет” повідомили […]