Відновлено аеромедичну евакуацію на Львівщині: гелікоптер доставив тримісячне немовля в лікарню

У рамках проєкту аеромедичної евакуації МВС поліцейський вертоліт Airbus Helicopters Н-145 доставив тримісячне немовля з судомним синдромом до медичного закладу. Про це повідомляє Департамент комунікації МВС України.

“Поліцейські разом з лікарями Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги повітрям із Кам’янка-Бузької центральної районної лікарні доставили дитину до Львівської дитячої лікарні. Там проведуть їй діагностику та лікування. Це десята евакуація за допомогою авіації МВС, яка відбулася на Львівщині”, – йдеться у повідомленні МВС.

Нагадаємо, запуск аеромедичної евакуації у Львівському регіоні відбувся 1 квітня 2021 року. Відновлено роботу – у жовтні. Тепер медики Львівщини знову можуть використовувати для невідкладної допомоги аеромедичну евакуацію пацієнтів. На цілодобовому чергуванні перебуває гелікоптер Нацполіції Airbus Helicopters Н-145″.

Як відомо, запуск проєкту у Київському регіоні відбувся 30 серпня. За цей час виконано 15 рейсів евакуації хворих, зокрема вперше з Вінниці транспортовано органи від одного донора для трансплантації чотирьом різним пацієнтам.

Крім того, за один день в Київській області поліцейський вертоліт Airbus Helicopters Н-145 виконав відразу три рейси евакуації тяжких пацієнтів до медичних закладів.

Next Post

Робота: потрібні продавці

Мережа закладів “BEER CLUB” крафтового пива  з нагоди відкриття магазину в м.Золочеві запрошує на роботу продавців. Деталі за тел. 0975650550. Поділіться цим у соцмережах:
Робота