Віднайдено бідон із унікальними документами підпільника “Степка” (відео)

Житель міста Броди Володимир Шелест знайшов бідон з повстанськими документами неподалік села Лопатин. Знахідку передали у Бродівський історико-краєзнавчий музей, де організовано виставку.

Як розповів у коментарі “Золочів.нет” директор Бродівського історико-краєзнавчого музею Василь Стрільчук, попереднє вивчення показало, що це є документи референтури-пропаганди Лопатинського районного проводу ОУН періоду кінця 40-х до 1951 року. Символічно, що цей архів було знайдено через 70 років. Ця знахідка є унікальною, адже це дає можливість вивчити побут, життя повстанців. Як виживали, чим займалися повстанці, як проводив свій день повстанець “Степко”.

Загалом віднайдений архів налічує близько двохсот документів.

Детальніше дивіться у відео.

Next Post

У Бродах відбулись навчання з ліквідації пожежі нафтопродуктів (відео)

22 жовтня на базі лінійно-виробничої диспетчерської станції «Броди» філії магістрального нафтопроводу «Дружба» відбулись тактико-показові навчання з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та пожежі на потенційно-небезпечному об’єкті. Про це “Золочів.нет” повідомили у пресслужбі ГУ ДСНС у  Львівській області. Метою навчань є відпрацювання взаємодії між аварійно-рятувальними підрозділами ДСНС Львівській області та службами цивільного […]