Відлига додала клопоту

Різке потепління серед зими вже давно стало звичним явищем, але проблем від цього не поменшало. Від так, тепла погода на Львівщині додала її жителям не аби яких клопотів. Можна тільки уявити негативні наслідки, коли так само раптово температура впаде нижче нуля.
26 грудня по допомогу у прибиранні талого снігу до командування Навчального центру ВВ МВС України звернувся Голова Золочівської районної державної адміністрації Львівської області Ярослав Окрепкий.
На боротьбу зі снігом був виділений особовий склад. Особисто очолив роботи заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький.
Одним з місць де потрібно було надати допомогу була новозбудована школа у селі Вороняки.
Школа готувалася до відкриття. Усередині порядки наводили учні та вчителі, на дворі працювала снігоприбиральна техніка. А там, де бульдозер дістатися не в змозі, сніг прибирали військовослужбовці. Подвір’я школи досить велике, то ж і роботи було чи мало.
За словами пана Сухецького, на урочистості очікують прибуття поважних гостей, зокрема губернатора Львівської області.
Іншим місцем, де знадобилася допомога військових, була площа у центрі міста Золочева. Тут також працювала техніка. А у недоступних для неї куточках зі снігом боролися військовослужбовці. Сніг вантажили у кузови машин і вивозили за межі міста.
До речі, на площі вже прикрашали новорічну ялинку. Тому прибрати звідти талий сніг дуже важливо. Адже Новий рік там зустрічатимуть чи мало жителів міста.

Автор: лейтенант Юрій Трепишко
Фото автора

Залишити відповідь

Next Post

У селі Вороняки відкрили нову школу (відео)

27 грудня  2012 року у селі Вороняки  відбулось урочисте відкриття нової  Вороняцької загальноосвітньої школи  І-ІІІ ст.  за участі представників районної влади, депутатів, а також вчителів, директорів шкіл району, учнів та мешканців села. Привітати педагогів, дітей та батьків приїхали депутат Верховної ради Лідія Котеляк,  голова Львівської обласної державної адміністрації  Михайло Костюк, заступник голови […]
Золочів.нет