Відкриють виставку «Іван Павло ІІ та Україна»

У четвер, 23 червня, до 10-ї річниці приїзду Папи Римського до Львова, на пл. Ринок відбудеться відкриття виставки, яка присвячена Іванові Павлові ІІ та Україні.

Організатори виставки повідомили, що ” це буде виставка «Іван Павло ІІ та Україна». Створена вона Інститутом історії церкви при Українському католицькому університеті. Виставка справді унікальна. Зібраний матеріал буде поміщений на 8 банерах, видрукованих спеціально. Він буде доступний для огляду на вулиці протягом цілого тижня. Кожен з банерів присвячений окремій події, або тематичному блоку подій, в якому брав участь Іван Павло ІІ і які стосувалися України або Української греко-католицької церкви.”

Загалом тематика банерів така: «Іван Павло ІІ та Патріарх Йосип Сліпий», «Іван Павло ІІ і святкування 1000-ліття Хрещення України-Руси», «Святіший Отець і вихід з підпілля УГКЦ». Окремо буде висвітлено візит Святішого Отця до України у червні 2001 року.

Відкриття виставки відбудеться о 18:00 год на площі Ринок перед Ратушею за участі єпископа-помічника Львівської архиєпархії УГКЦ Владики Венедикта.

За матеріалами: ЛМР.

Залишити відповідь