Відкриють виставку «Іван Павло ІІ та Україна»

У четвер, 23 червня, до 10-ї річниці приїзду Папи Римського до Львова, на пл. Ринок відбудеться відкриття виставки, яка присвячена Іванові Павлові ІІ та Україні.

Організатори виставки повідомили, що ” це буде виставка «Іван Павло ІІ та Україна». Створена вона Інститутом історії церкви при Українському католицькому університеті. Виставка справді унікальна. Зібраний матеріал буде поміщений на 8 банерах, видрукованих спеціально. Він буде доступний для огляду на вулиці протягом цілого тижня. Кожен з банерів присвячений окремій події, або тематичному блоку подій, в якому брав участь Іван Павло ІІ і які стосувалися України або Української греко-католицької церкви.”

Загалом тематика банерів така: «Іван Павло ІІ та Патріарх Йосип Сліпий», «Іван Павло ІІ і святкування 1000-ліття Хрещення України-Руси», «Святіший Отець і вихід з підпілля УГКЦ». Окремо буде висвітлено візит Святішого Отця до України у червні 2001 року.

Відкриття виставки відбудеться о 18:00 год на площі Ринок перед Ратушею за участі єпископа-помічника Львівської архиєпархії УГКЦ Владики Венедикта.

За матеріалами: ЛМР.

Залишити відповідь

Next Post

Із Гавареччини розпочато проект «Мандруймо Львівщиною разом»

Управлінням розвитку туризму та курортів Львівської ОДА за ініціативи Громадської організації «Галицькі оселі» розпочало проект «Мандруймо Львівщиною разом». Свій початок проект бере з відвідин села  Золочівського району Гавареччина, де спадкові гончарі творять справжні дива – з мокрого згустку глини за якусь мить виростає мистецький витвір. Це єдине збережене село, де за […]