Відкривається Ukrainian Fashion Week

З 14 по 18 березня в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» відбудеться 30-й Тиждень моди (Ukrainian Fashion Week).

У програмі 34 покази, 43 дизайнери, 21 500 гостей, 200 акредитованих національних і зарубіжних ЗМІ, 8 after-party, присвячених не лише моді, але й визначним подіям, які відбудуться протягом 2012 року в Україні та Європі.

Серед інших яскравих подій 30-го сезону UFW – спецпроект EuroFashion-2012. Він збере в Україні дизайнерів із 16 країн-учасниць чемпіонату Європи з футболу-2012. 19-20 березня 16 Послів Моди представлять на Ukrainian Fashion Week свої нові колекції.

Окрім того, вперше події Ukrainian Fashion Week покажуть в ефірі телеканалу Fashion TV. У Києві телеканал представить ексклюзивну осінньо-зимову колекцію «I love fashion», яку раніше показували в Парижі, Мілані, Лондоні та Нью-Йорку.

За матеріалами: Факти.

Залишити відповідь

Next Post

У Золочівську СШ №2 завітали придставники Українського Католицького університету з лекцією про стосунки

13 березня у Золочівску СШ № 2 завітали представники від Українського католицького університету  Андрій Фендик  – менеджер з адміністративної діяльності  Українського католицького університету  та Дмитро Романко – випускник Львівської духовної семінарії та УКУ з лекцією  про стосунки.   На лекцію було запрошено журналіста інформаційного порталу “Золочів.нет”.  Золочів. нет : Скільки […]