Відкриття соляної кімнати та відвідання реабілітаційно-катехитичного центру (відео)

katehut10 червня 2015 року у Золочеві відбулося відкриття соляної кімнати та відвідання реабілітаційно-катехитичного центру при храмі Миколая Чарнецького.
У заході взяли участь очільник Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, Народний депутат України Тарас Батенко, голова Золочівської РДА Володимир Недзельський, помічник Народного депутата, голова районної організації партії «Солідарність» Василь Ляшовський, отці Михайло Сукмановський, Степан Галай та Юрій Галабуда, представники організації “Карітас-Золочів” та спільноти “Милосердний самарянин”, волонтери, які працюють з дітьми із особливими потребами та громадськість.
soljanaПрисутні побували у соляній кімнаті. Соляна кімната – це спеціально обладнане приміщення, призначене для проведення процедур галотерапії. Сама ж галотерапія – це методика, завдяки якій відтворюється штучним чином мікроклімат, схожий з підземними соляними печерами, копальнями, шахтами. Даний метод заснований на цілющих властивостях солі.
Сольові кімнати застосовуються для:
– загальної реабілітації і оздоровлення організму;
– очищення й лікування дихальних шляхів;
– оздоровлення системи кровообігу і лімфотоку;
– сприяння виведенню шлаків;
– стабілізації обмінних процесів;
– отримання косметологічного ефекту, омолодження, лікування захворювань шкіри, профілактики целюліту;
– внутрішнього оздоровлення та релаксації;
– досягнення антистресового і антидепресивного ефекту;
– для лікування всіх видів алергії і її профілактики.
Під час зустрічі о. Михайло Сукмановський показав гостям церкву, басейн, сауну та творчу майстерню для розвитку дітей з особливими потребами в царині ремісництва.