Відкриття пам’ятника професорам, розстріляним на Вулецьких пагорбах

3 липня 2011 року, у місті Львові, о 13.00 год., відбудеться відкриття новозбудованого пам’ятника професорам, розстріляним на Вулецьких пагорбах.

Перед спорудженням пам’ятника був проведений конкурс, на який подали 28 проектів: 8 з України та 20 з Польщі. Журі налічувало 4 особи, двоє зі Львова, двоє з Польщі. Обрали проректора НУ «Львівська політехніка» Зоряну Піх та історика, професора Ярослава Грицака. Журі визнало найкращим проект пам’ятника краківського скульптора Александера Сьліва. В той же час спеціально відзначені були архітектори зі Львова, які розробили проект благоустрою самого парку Студентів.

Львівська міська рада погодила розроблений проект  та  передала територію парку НУ «Львівська політехніка». Тому НУ «Львівська політехніка» виступає замовником робіт зі спорудження пам’ятника та благоустрою парку. В  бюджеті міста закладені кошти (200 тис. гр.) на благоустрій парку Студентів, які будуть витрачені на проведення освітлення парку.

Залишити відповідь

Next Post

Консультаційний телефон оперативного штабу з питань вступної кампанії

Як повідомляє прес-служба Львівської обласної держадміністрації, з метою забезпечення належного контролю за проведенням вступної кампанії 2011 року у вищих та професійно-технічних навчальних закладах, консультування громадян з питань вступу до вищих навчальних закладів та оперативного реагування на факти порушень чинного законодавства про вищу освіту, з 1 липня 2011 року в Головному […]