Відкрито новий завод з виробництва мінерально-вітамінних сумішей «Коудайс Україна» (відео)

Коудайс Україна
Коудайс Україна

17.09.2021 на базі підприємства «Коудайс Україна», що в с. Хильчиці, Золочівського району, Львівської області відкрито новий завод з виробництва мінерально-вітамінних сумішей.

Даний проєкт є результатом спільних інвестицій зі сторони лідера з виробництва кормів – компанії De Heus (Нідерланди) та її українських партнерів – Шопського Ф.І.

Продуктивність новозбудованого заводу складає 1,5 тис. тонн/міс. Це сучасне, потужне та прогресивне виробництво, в основі якого були закладені основні принципи: висока продуктивність, мінімальні виробничі втрати, надійність та безпека. Для цього залучене найкраще спеціалізоване обладнання від глобальних світових виробників.

«Коудайс Україна» приділяє велику увагу науково-дослідній діяльності та розбудові власної лабораторії. Це дозволяє проводити максимум аналізів з контролю якості сировини та готової продукції власними силами.

Next Post

Новини за тиждень (відео)

Вітаю Вас! У програмі “Новини за тиждень” Ви дізнаєтеся про таке: – Триває вакцинація від коронавірусу; – ДТП у Золочеві: ушпиталили жінку-пішохода; – Пожежники врятували з задимленого будинку 2 людей; – ЗАРЕЄСТРОВАНО ЗЕМЛЕТРУС; – Екскурсія у розсадник ДП „Золочівський лісгосп”; – Смертельна ДТП: водій авто «Мерседес Спринтер» в’їхав у зупинку […]
Новини