Відкрито новий туристичний маршрут «Стежками о. Маркіяна Шашкевича»

Управління розвитку туризму та курортів Львівської облдержадміністрації за ініціативи Громадської організації «Галицька Просвіта» взяло участь в апробації туристичного маршруту „Стежками о. Маркіяна Шашкевича” – про це повідомила начальник управління розвитку туризму та рекреації Львівської облдержадміністрації Наталія Гамкало.

Під час подорожі цим маршрутом кожен охочий матиме можливість дізнатись багато цікавих досі невідомих фактів з діяльності цієї видатної постаті, познайомитися ближче з історичною епохою, в якій жив і творив отець Маркіян Шашкевич.

Мандрівка пролягає такими населеними пунктами: Львів – Деревня – Нестаничі – Новосілки – Підлисся. Співавтором цього маршруту є шашкевичезнавць Ірина Дутковська (з роду  Крушинських, з якого походила, як відомо, дружина Маркіяна Шашкевича – Юлія Крушинська).

Такий маршрут  є інноваційним кроком у створенні туристичних шляхів пов’язаних із життям та творчістю видатних постатей епохи національно-визвольної боротьби українського народу, а також стане доступним та відомим широкому загалу туристів.

До відзначення 200-річчя  о. Маркіяна Шашкевича, управлінням розвитку туризму та курортів облдержадміністрації  також підготовлено та видано туристичну листівку для дітей та учнівської молоді „Мандрівка крізь століття: шляхами Маркіяна Шашкевича”.

Також готується до видання путівник, присвячений національно-визвольній боротьбі українського народу „У перевеслі вічної краси народ торує долю України”. В ньому детально описуватиметься новий туристичний маршрут, пов’язаний з життєвим і творчим шляхом Маркіяна Шашкевича.

За матеріалами: ЛОДА