Відкриється виставка “Історія львівського футболу”, присвячена пам’яті Героя України Бориса Возницького

12 червня з нагоди відзначення Року спорту та здорового способу життя, Олімпійського Дня та проведення Чемпіонату Європи 2012 року з футболу, у Львові в Музеї мистецтва давньої української книги (вул. Коперника, 15-А) відкриється виставка “Історія львівського футболу”, присвячена пам’яті Героя України Бориса Возницького. Про це нам повідомили у Львівській облдержадміністрації.

Відкриття відбудеться о 16.00 год.

Організатори: Львівська національна галерея мистецтв – Музей мистецтва книги; управління з питань фізичної культури і спорту Львівської облдержадміністрації; відділення НОК України у Львівській області, федерація футболу Львівщини.

На виставці будуть представлені видання ХХ-ХХІ ст., фотографії, вимпели, унікальні значки з колекції проф. Степана Гайдучка, композиція “Львівський футбол”.
Виставка буде відкритою для всіх охочих.

Залишити відповідь

Next Post

Всесвітній день охорони навколишнього середовища

Всесвітній день охорони навколишнього середовища — відзначається щорічно 5 червня. Всесвітній день охорони навколишнього середовища був заснований Генеральною асамблеєю ООН в 1972 році й з тих пір відзначається всім світовим співтовариством щорічно. Приводом до проведення цієї всесвітньої акції послужило звернення, що надійшло 11 травня 1971 року генеральному секретареві ООН. Звернення […]