Відкритий лист Громадської ради, лідерів громадської думки, активістів щодо проблеми львівського сміття

Сміттєва проблема, із якою стикнулися мешканці Львова переходить у політичне русло, можливо з метою уникнення відповідальності або вирішення проблеми. Немає оприлюднено чітких кроків та рішень, щодо ситуації із сміттям, яка склалася у м. Львові. Львів із чарівного туристичного міста перетворився на найзасміченіше місто України. Покинуте сміття зі Львова знаходять у різних населених пунктах, в тому числі і у Золочівському районі. У зв’язку із цим, громадськість вимагає від міського голови Львова:

1. Вирішити сміттєву проблему міста Львова, не робити мешканців міста заручниками політичних ігор!
2. Вимагаємо відкритого спілкування. Не через ЗМІ, Фейсбук та відео звернення, а можливості громади особисто запитати у мера Львова за зумисне засмічення Золочівського району і не лише…
3. Вимагаємо аби керівництво м. Львова спільно з громадою Львівщини знайшли рішення, щодо місця розташування сміття та будівництва сміттєпереробного заводу для вирішення сміттєвої проблеми.
4. Публічно повідомити громаду, які інвестори будуть залучені для будівництва заводу.
5. Чітко пояснити: скільки ще часу буде засмічуватись наш район, область, держава загалом та коли і на яких умовах приберете без дозволу залишене львівське сміття із Золочівського району?

Громадськість вимагає від міського голови Золочева дати правдиву відповідь на питання: скільки машин сміття було завезено на золочівське сміттєзвалище та чи завозиться сміття й надалі?

Наголошуємо міському голові Львова, не варто переводити у політичну площину питання сміття, створюючи образ мученика, а краще чітко відповісти: в які терміни вирішиться проблема?

За дорученням Золочівської громадської ради
при Золочівській РДА Львівської області,
за підтримки ГО “Золочів.нет”
голова ГР Габрієль І. М.

 


Нагадаємо, що 26 березня 2017 року Громада Єлиховицької сільської ради, на території якої знаходиться золочівське сміттєзвалище, висловилася проти львівського сміття. Громада просить перенести золочівське сміттєзвалище.

Також, депутати Золочівської районної ради звернулися до міського голови м. Львова, прокурора Львівської області та начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області щодо несанкціонованого вивезення сміття зі Львова.