Відключення світла: яка ситуація з енергосистемою сьогодні

світло
ілюстрація

Станом на 11:00 19 грудня в енергосистемі України склалася важка ситуація. Всю ніч ворожі БПЛА намагалися прорватися на енергооб’єкти по всій країні. Про це інформує УКРЕНЕРГО.

“Завдяки професійній роботі Повітряних сил оборони ворог своєї мети в повному обсязі не досяг, але, на жаль, є кілька влучань в об’єкти інфраструктури. Підрозділи ДСНС зараз працюють над ліквідацією наслідків обстрілів. Там, де це зараз можливо, ремонтні бригади вже оцінюють обсяг пошкоджень та розпочинають ремонтно-аварійні роботи. Також в південному та східному регіонах ворог піддав артилерійському обстрілу деокуповані райони, є пошкодження. Наразі найскладніша ситуація склалась в центральному, східному та дніпровському регіонах. Введено графіки аварійних відключень в Сумській, Харківській, Полтавській, Дніпропетровській, Запорізькій, Кіровоградській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській, Київській областях та м.Київ. Пріоритетно заживлені об’єкти критичної інфраструктури, відновлення енергопостачання побутовим споживачам може зайняти тривалий час. Попри всі пошкодження енергетики тримають ситуацію під контролем. В енергосистемі зберігається стабільна частота 50 Гц, працюємо синхронно з європейською континентальною мережею. У період відсутності електроенергії, просимо подбати про себе та рідних, а також допомогти тим, хто потребує цього поряд”, – інформує пресслужба Національної енергетичної компанії «Укренерго».

Нагадаємо, у ніч з 18 на 19 грудня ЗНИЩЕНО ТРИДЦЯТЬ «ШАХЕДІВ» російських окупантів.

Next Post

Світлої пам'яті Маланяк Марії Іванівни

На 69 році життя відійшла у вічність чуйна, добра, щира любляча дружина, матуся, бабуся Маланяк Марія Іванівна. Мамо рідна, (бабусю) дорогенька, Ти так стомилась, спочивай. А коли станеш перед Богом, Проси за нас, не забувай. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким. Нехай світла пам’ять назавжди залишиться в серцях близьких та […]