Відійшов у вічність Андрій Рукавець

некролог

З глибоким сумом повідомляємо, що відійшов у вічність Андрій Рукавець. У цей важкий час висловлюємо наші найщиріші співчуття та підтримку Рукавець Світлані з приводу трагічної втрати її чоловіка. Колектив «Територія низьких цін “Данко”» сумує разом з вами. Ми розуміємо, як важко втратити близьку людину, і наші серця сповнені скорботи разом з вами. Хай Бог дарує вам сили перенести цей біль і знайти спокій у спогадах про Андрія.

Нехай світла пам’ять про покійного назавжди залишиться в наших серцях. Його доброта, мудрість і теплий дух завжди будуть з нами. Ми завжди пам’ятатимемо його з вдячністю.

Панахида відбудеться 11.07.2024 р. о 20:30 за адресою: вул. Гориста, 23, с. Вороняки.

Хай спочиває з миром. Вічна пам’ять.

Next Post

На Львівщині розшукують безвісно зниклого чоловіка

Поліцейські Львівщини розшукують безвісно зниклого Дмитра Ластовецького. Про це повідомляє кореспондент “Золочів.нет” з посиланням на поліцію у Львівській області. “Правоохоронці вживають заходів для встановлення місця перебування чоловіка. Усіх, хто володіє інформацією, що допоможе у розшуку, просимо зголоситись на оперативну лінію 102 або за номером (067) 334 1030.9 липня близько 19.00 до поліції […]