Виділено 3 млн. грн. на ремонт дороги від с. Нестюки до кордону з Перемишлянським районом

Комісія з питань дорожнього господарювання, інфраструктури, регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури в Львівській обласній раді підтримала звернення депутата Василя Ляшовського та виділила 3 млн. гривень на ремонт дороги О 141102 Перемишляни-Чемеринці-Плугів на відрізку дороги (км. 28+900-км. 31+200) в смт. Поморяни по вул. Загребеля. Про це у Фейсбук написав депутат обласної ради Петро Жукровський.

Ми звернулися до депутата Золочівської районної ради Василя Ляшовського за коментарем по цьому. Василь підтвердив, що справді був на комісії, де розглядалося його депутатське звернення у якому він просив, щоб було виділено 3 млн. грн. на дорогу аби зробити через вулицю Загребеля.
“Але так як це є дорога комунальної власності і селищна рада не розробила проектно-кошторисної документації на ту ділянку дороги і не було співфінансування по бюджету то ті кошти будуть використані від початку Нестюків до кордону з Перемишлянським районом. Я мав також розмову з керівником транспорту та зв’язку Львівської ОДА Романом Кокотайлом про те, щоб швидше розпочали роботу на даній ділянці.” – розповів Василь Ляшовський.

Нагадаємо, що продовжується ремонт дороги Перемишляни – Плугів через Чемеринці в селищі Поморяни у напрямок дороги Львів – Тернопіль.Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Христини і Назара Петровських

Христину та Назара Петровських вітають з народженням синочка Юрія сусіди із вул. Гайдамацької. Привітання мамі й татку Із народженням хлоп’ятка! Красенем хай він зростає І здоров’я, й мудрість має! Хай найкращим буде сином І продовжить рід родини, Радістю всіх звеселяє, Щастя хай його чекає! Поділіться цим у соцмережах: