Відеорепортаж із фестивалю “Захід-2012”

Коли відпочиваєте….. лягаєте біля 4-ої, а прокидаєтеся близько 12-ої? Отже, у селі Родатичі 17-19 серпня Ви прокидалися і лягали разом із живою музикою!

Найочікуваніша музична подія Західної України пройшла із посмішками, танцями, слемами та фестивальними друзями!

Фестиваль ЗАХІД вчетверте відбувся на західній Україні, а місце проведення настільки сподобалося фестивальникам минулого літа, що й у 2012 році село Родатичі, Львівської області, приймало декілька тисяч поціновувачів якісної музики.

Отже, Ляпис Трубецкой, Бумбокс, Zdob Si Zdub, Крихітка, the Вйо, Тартак, Тол, Rocky Leon, Роллікс, Тостер, Qarpa, O.Torvald, Анна, Тінь Сонця, Atmasfera, Брем Стокер, Крамбамбуля, Пан Пупец, Гуцул Каліпсо, Флайzzzа, Серцевий напад, Bandurband, Фіолет, Оратанія, Dance Party. Dance! Dance! і це далеко не весь перелік гуртів, що тішили людей запальною музикою протягом 3ох днів.

Набридла якісна музика(якщо це можливо), то вперед – на майстер класи, літературні читання, театральні події та вистави. Народні ремесла, вироби із глини та кераміки, ковальство та самоцвіти усі були присутні на музичній події. Театрально збагачували бажаючих театр «Метр», «Гармидер», «ДИВо», «МИ», «Альтер», а майстер класами спонукали творити й у житті, а не лише на сцені.

Здається, навіть якщо для різноманітності захочеться понудьгувати, доведеться усамітнитися у лісі, що біля фестивального поля, адже люди, що фестивалять на ЗАХОДІ своєю відкритістю заохотять до гурту, знайомств і пізнання, а тим більше не дадуть нудьгувати «фестивальним друзям» із різних куточків рідної землі.

Україна, Білорусія, Молдова разом дарували своє тепло у двох напрямках: сцена – запальна музика та фестивальне поле – емоції. І коли змішувалися такі напрямки, утворювалася доброзичливість, мир та любов.

Фестиваль виконав свою функцію – ЗАХІД 2012 подарував учасникам мистецьке збагачення, підтримав українську та іноземну музику та сприяв початку нової дружби.

Наталія Мисула

“Золочів.нет”побував на фестивалі  Захід-2012.

Ми поцікавилися у гостей фестивалю про їхні враження:

Про другий день фестивалю:

Фото:

Ярослав Даниленко

Читайте також: На фестивалі “Підкамінь-2012″ (відео)

Залишити відповідь

Next Post

Міс Світу 2012 завоювала Китаянка

У Китаї завершився фінал конкурсу “Міс світу 2012”, перемогу в якому здобула 23-річна китаянка Ю Вень Ся.Про це повідомляє офіційний сайт конкурсу. “Коли я була маленькою я відчувала себе щасливою тому, що багато людей допомагали мені. Сподіваюся, що в майбутньому я зможу допомагати дітям почуватися щасливими”, – сказала переможниця після […]