Відеоматеріали з питань декларування доходів громадян

Золочівська ОДПІ повідомляє , що Міністерством доходів і зборів України для зручності платників податків щодо порядку декларування доходів громадян, отриманих у минулому році підготовлено відповідні відеоінструкції «Заповнення декларації про майновий стан і доходи», та «Декларування доходів громадян» .
Вказані інструкції розміщені на офіційному веб-порталі Міністерства у рубриці «Відеогалерея»:
http:/minrd.gov.ua/media-tsentr/videogalereya/prezentatsii-ta-inshi-2232/1398.html, http:/minrd.gov.ua/media-tsentr/videogalereya/prezentatsii-ta-inshi-2232/1423.html .

Нагадуємо, з 1 січня 2014 року розпочалась кампанія декларування доходів громадян.
Податкова декларація про майновий стан і доходи подається до територіального органу доходів і зборів за місцем податкової адреси платника податку ( за місцем реєстрації) за формою, затвердженою наказом Міндоходів України від 11.12.2013 N 793 . Термін подання – до 1 травня 2014 року.

Крім того, триває обговорення Концепції реформи декларування доходів громадян. Взяти участь в обговоренні можуть усі зацікавлені особи ( http://minrd.gov.ua/baneryi/kontseptsiya-reformi-deklaruvannya).

Інформаційно-комунікаційний сектор


Залишити відповідь

Next Post

Понад 9,0 млн. грн. платежів отримав місцевий бюджет Золочівщини

З початку 2014 року платники головного офісу Золочівської ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області перерахували до місцевої казни району 9235,3 тис.грн. податків, зборів, платежів. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 666,4 тис.грн, або на 7,8 %. Основними джерелами наповнення бюджету є податок на доходи фізичних осіб- […]